INDUSTRIAL Gallery

INDUSTRIAL Gallery sídlí v centru Ostravy v Zahradní ulici 10. Galerie prezentuje autory nové generace a absolventy vysokých škol s cílem rozvíjet jejich koncepty na začátku umělecké kariéry. Vedle děl nastupujících umělců se galerie zaměřuje na tvorbu již etablovaných umělců. Nabízí tedy průřez špičkového mezinárodního umění od nejmladší generace přes střední až po nejstarší aktivně tvořící umělce. Prezentuje celou škálu médií vizuální kultury, volného a užitého umění s rozmanitým přístupem.

17.00–24.00

Jan Vytiska v INDUSTRIAL Gallery

Během Ostravské muzejní noci vás zveme na výstavu Jana Vytisky. Jan Vytiska (*1985) patří mezi nejvýraznější umělce nastupující generace, studoval v Ostravě u Doc. Mgr. Jiřího Surůvky v ateliéru Nová média, studia ukončil v roce 2010. V lednu 2012 byl finalistou Ceny kritiky za mladou malbu, v roce 2011 získal na Art Prague cenu UniCredit Bank Prague Photo Young Award, která se uděluje umělcům do 30 let.

V průběhu večera vystoupí také Dj´s.

Do pozdní noci návštěvníky pohostí Industrial Cafe, ve kterém mohou milovníci umění ochutnat slané i sladké dobroty, jež si mohou odnést i na toulky Ostravskou muzejní nocí.

logo_industiral_gallery

    industrial_03

01_industrial_gallery 02_industrial_gallery 03_industrial_gallery 04_industrial_gallery

Kontakt:

Industrial Gallery
Zahradní 10
702 00 Moravská Ostrava
E-mail: info@industrialgallery.cz
Web: www.industrialgallery.cz
Tel.: 725 951 904